DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 420 EUR/tydzień
  • Firma: KONEKTIA
  • Kontakt: Rafał
  • Telefon: +48 571 247 691
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Firma KONEKTIA obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

pracownik magazynu DPD

Miejsce pracy: Holandii

OPIS PRACODAWCY: firma, w której Państwo będą pracować jest zaufana przez pracowników, którzy zawsze chętnie wracają do pracy w niej. Od wielu lat działa na rynku sprzedaży online, a zatrudnienie się w obecnym okresie daje gwarancję dużej ilości godzin pracy.

NIE wymagamy doświadczenia!

WYMAGANIA JEDYNIE:

  1. samodzielność na stanowisku pracy
  2. gotowość do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu
  3. chęć nauki i poszerzania wiedzy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  1. rozładunek paczek
  2. przepakowywanie
  3. sortowanie paczek

Oferujemy:

  1. stałe tygodniowe wynagrodzenie, 420-430 € netto - minus 90€ zakwaterowanie
  2. możliwość pracy nadgodzin
  3. zakwaterowanie w bardzo dobrych warunkach (nigdy bungalowy) 90 EURO/TYDZIEN
  4. w pełni wyposażone zakwaterowanie
  5. ubezpieczenie oraz pomoc w formalnościach związanych z przyjazdem
  6. opiekę polskojęzycznego koordynatora
  7. dobrą atmosferę pracy

Praca odbywa się na magazynie jednej z największych firm kurierskich DPD.

Forma zatrudnienia:

  • Pełny etat umowa o pracę tymczasową na prawie holenderskim.

Kontakt tego samego dnia po otrzymaniu CV!

Numer telefonu: +48 571 247 691 / adres e-mail: [email protected]