DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 500-550 EUR/tydzień
  • Firma: Rekrutacja-Kozow
  • Kontakt: dariusz kozow
  • Telefon: +48 515 526 657
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Malarz budowlany
Poszukujemy Pracownikow do Robot Wykonczeniow .
Praca i Zakwaterowanie w Holandii. Pracodawca: Holenderska Agencja Pracy.

Praca od 29.04.2019 , 06.05.2019 i w kolejnych Tygodniach.

STAWKA:
od 500,00 EUR  do 550,00 EUR netto/Tydzien  = 40 godz. wypracowanych.
Pracodawca organizuje i oplaca Zakwaterowanie.  Ubezpieczenie Holenderskie.

ZADANIA: Malowanie + Montaz Plyty R-G+Prace Wykonczeniowe.

WYMAGAMY:
doświadczenie w branzy  zawod nie jest konieczny
znajomość angielskiego lub niemieckiego + wlasne AUTO do wyjazdu.

Koszt dojazdu do Holandii po stronie Pracownika.

Aplikacje CV tylko w jez. angieskim.
www.rekrutacja.kozow.eu     Email:[email protected]   T: +48 515 526 657