MAGAZYN, 10,80 EURO + DODATKI EINDHOVEN - TYLKO WŁASNE ZAKWATEROWANIE

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 400-500 EUR/tydzień
  • Firma: KONEKTIA
  • Kontakt: Klaudia Krawczyk
  • Telefon: +48 500 895 349
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Firma KONEKTIA obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownik magazynowy

Miejsce pracy: Holandia

WYMAGANIA:

  • samodzielność na stanowisku pracy
  • gotowość do podjęcia pracy na dłuższy okres czasu
  • chęć nauki i poszerzania wiedzy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • komisjonowanie
  • zbieranie zamówień
  • etykietowanie
  • pakowanie

OFERUJEMY:

  • stałe tygodniowe wynagrodzenie, 400-550 euro netto
  • możliwość pracy nadgodzin
  • opiekę polskojęzycznego koordynatora

Witam!

Zachęcam do aplikowania na ofertę. Jasne warunki pracy oraz wynagrodzenia a co najważniejsze - oferujemy możliwość pracy na stałe, z możliwością przejścia na stały kontrakt.

Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania, jeśli jest to pierwszy wyjazd za granicę - nie ma się co martwić, pomagamy we wszelkich formalnościach.

OPIS STANOWISKA: Praca odbywa się na magazynie z ciuchami. Pacznki nie są ciężkie, praca ogólnie jest lekka, jednak jest dużo chodzenia. Do zadań należy:

- etykietowanie paczek,

- kontrola jakości,

- pakowanie oraz zbieranie zamówień.