DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 12-13 EUR/h
  • Firma: Flexcraft
  • Kontakt: Aneta Knysak
  • Telefon: +48 573104386
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Magazynier
Firma .Flexcraft. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Pakowacz kosmetyków

Miejsce pracy: Ede

WYMAGANIA:

  • - komunikatywna znajomość języka angielskiego

  •  chęć współpracy na dłuższy okres czasu

  • mile widziane prawo jazdy kat B

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Order picker - zbieranie zamówień w systemie voice pick. System  głosowy informuje, w którym korytarzu można pobierać produkty, gdzie należy się znaleźć, aby je pobrać oraz ile produktów należy pobrać. Po każdym zamówieniu przekazujesz systemowi kompletacji głosowej potwierdzenie do sprawdzenia. Zamówienia są następnie dostarczane do działu pakowania.  Rozpoczynając odprawę, przetwarzamy wszystkie przychodzące towary i upewniamy się, że różne miejsca kompletacji są uzupełnione. Odbywa się to zarówno za pomocą skanera, jak i listy papierowej.

    Praca jest na 3 zmiany :

    Zmiana poranna : 7-15

    Zmiana popołudniowa : 16-00 godz.

    Nocna zmiana: 23-6 godzin

    Wynagrodzenie: 12.16 euro brutto+ 8% dodatku wakacyjnego do każdej godziny+0,92  dodatku ADV do każdej godziny

OFERUJEMY:

  • - regularne wypłaty tygodniowe

  •  pomoc w zorganizowaniu trnaposrtu do biura

  •  pomoc w zorganizowaniu wszystkich formalności

  • dodatki zmianowe, wakacyjne

  •  dojazdy do pracy

  •  zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych

  •  opieke polskiego koordynatora

  •  holenderska umowa o pracę

  •  ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek

Zapraszam do kontaktu ! Wyślij swoje cv lub zadzwoń ! Jak nie ta oferta wybierzemy dla Ciebie inną !

Flexcraft Sp. z o.o. jest międzynarodową Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego, wpisaną do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia pod nr 273.

Oferta pracy tymczasowej