DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 12-13 EUR/h
  • Firma: Flexcraft
  • Kontakt: Aneta Knysak
  • Telefon: 573104386
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Operator wózka widłowego

Operator wózka widłowego w Holandii

Poszukujemy operatorów na kilka naszych zakładów znajdujących się w:

  • Alkmaar
  • Moerdijk
  • Ede
  • Woudenberg
  • Scherpeenzel

Operator wózka widłowego:

  • BOCZNY- REACHTRUCK
  • PRZEDNI-HEFTRUCK

Zakres obowiązków operatów wózków widłowych :

  • Wykonywanie transportu wewnątrzzakładowego wózkiem jezdniowym
  • Wykonywanie czynności pomocniczych, obsługowych i konserwacyjnych wózka jezdniowego

Wymagania:

  • Doświadczenie w jeździe na wózkach widłowych
  • Uprawnienia na jazdę wózkami widłowymi - mile widziane holenderskie certyfikaty
  • Znajomość języka angielskiego
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki,
  • terminowe i prawidłowe wykonywanie zadań w pracy,
  • mile widziane prawo jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność na minimum 3 miesiące- chcemy się z Tobą związać na jak najdłużej!

Oferujemy:

  • pomoc w zorganizowaniu wszelkich formalności związanych z podjęciem zatrudnienia,
  • zakwaterowanie najczęściej w pokojach dwuosobowych, wifi, mieszkania zgodne z normą SNF,
  • dojazdy do pracy (rower lub samochód firmowy),
  • pomoc w organizacji przejazdu do Holandii,
  • wynagrodzenie zgodne z przepisami prawa holenderskiego (dodatki za pracę zmianową, w nadgodzinach, dni wolne itp.),
  • atrakcyjne stawki godzinowe,
  • dodatek urlopowy, wakacyjne (wypłacane zgodnie z CAO),
  • umowa o pracę tymczasową na długi okres czasu (minimum 3 miesiące) - to nie jest praca sezonowa.
Oferta pracy tymczasowej
KRAZ 273