DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 13 EUR/h
  • Firma: Flexcraft
  • Kontakt: Aneta Knysak
  • Telefon: 573104386
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Operator wózka widłowego
Firma .Flexcraft. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Operator wózka widlowego przedniego

Miejsce pracy: Druten

WYMAGANIA:

  • - doświadczenie jako operator wózka widłowego przedniego

  •  mile widziane posiadanie prawa jazdy.

  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego/angielskiego/ holenderskiego,

  • - ważny certyfikat na wózek widlowy,

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • -wykonywanie transportu wewnątrzzakładowego wózkiem,

  • ogólne prace magazynowe.

  • wykonywanie czynności pomocniczych, obsługowych i konserwacyjnych wózka jezdniowego,

OFERUJEMY:

  • regularne wypłaty tygodniowe
  • ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
  • zakwaterowanie
  • opieke polskiego koordynatora
  • transport do pracy
  • dodatki zmianowe
  • pomoc w zorganizowaniu wszystkich formalności

Excluton jest producentem kostki brukowej dekoracyjnej, wyrobów z kostki brukowej oraz zajmuje się projektowaniem przestrzeni publicznej.

Nawierzchnia Excluton jest dostępna w całej Holandii. Oferujemy szeroką gamę produktów do kostki brukowej, wszystkie te produkty pochodzą z naszej własnej zrównoważonej produkcji. Codziennie współpracujemy z ponad 130 osobami przy produkcji i sprzedaży ponad 2200 produktów.

Jeśli jesteś zainteresowany wyślij swoje cv na [email protected] lub zadzwon 48 573104386

Oferta pracy tymczasowej

KRAZ 273