PRACOWNIK LOGISTYCZNY -> OPERATOR NAPRAWY PALET - 12,15€/H

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 11 EUR/h
  • Firma: Recruitment Münzer
  • Kontakt: Marco Münzer
  • Telefon: +48 518 643 733
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Firma Repalco obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownik logistyczny --> Operator naprawy palet

Miejsce pracy: Dongen Holandia

WYMAGANIA

  • Język - wystarczy polski
  • Dobra kondycja, chęć do pracy fizycznej

OFERUJEMY

  • 11.40€/h brutto, po roku 12.15€/h
  • Standardowo 9h dziennie + soboty (52h w tyg) --> To wychodzi 500€ tygodniowo na rękę
  • Nadgodziny (powyżej 38h/tyg) płatne 125%, Soboty (jako szósty dzień pracy) płatne 150%
  • 25 płatnych urlopów w roku oraz 8,33% wypłacane raz w roku
  • Dofinansowanie do transportu powyżej 10km
  • Wypłaty co tydzień w piątek

ZAKRES OBOWIĄZKÓW

Praca polega na sortowaniu drewnianych palet (kontrola stanu/jakości palety według ustalonych norm) oraz naprawie uszkodzonych palet za pomocą specjalnych narzędzi, takich jak piła i młot pneumatyczny. Filmik zrobiony przez naszego pracownika, który ilustruje miejsce i naturę pracy: https://www.youtube.com/watch?v=x1jBCxTHCPU

Czy praca jest fizycznie ciężka?

Z założenia tak, ponieważ w ciągu godziny przerzuca się/naprawia około 25 palet. Palety ważą od 10 do 25kg. Natomiast wszystko jest kwestią wyrobienia sobie odpowiedniej techniki, dzięki czemu również osoby niskie i drobne są w stanie wykonywać tą pracę bez problemu. Nie polecamy natomiast tej oferty dla osoby z kontuzjami, złamaniami, zwichnięciami i nadwyrężeniami, ponieważ stare bóle szybko mogą się odezwać. Ma tu miejsce konkretne tempo pracy, a narzędzia z którymi trzeba się obchodzić są ciężkie.