EWL International
Magdalena Czacharowska
dodano około 2 miesiące temu

Zastępca szefa kuchni

Domburg Holandia
74-75  PLN / h
Wyświetleń: 43Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca stała
Doświadczenie:
Minimum 2 lata

ZASTĘPCA SZEFA KUCHNI

Lokalizacja: Holandia, Domburg, Zierikzee

Na potrzeby naszego Klienta, firmy która współpracuję z restauracjami, sieciami hotelowymi, parkami wakacyjnymi w Holandii, poszukujemy osoby na Stanowisko – Zastępca Szefa Kuchni

Oferta:

• Holenderska umowa o pracę

• Okres zatrudnienia do minimum października 2024 (możliwość przedłużenia)

• Godziny pracy: 11:00 - 21:00

• Stawka godzinowa w wysokości 17,42 euro brutto za godzinę

• Zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym (koszt od 300 do 400 euro miesięcznie)

• Klient oferuje darmowe posiłki i napoje dla pracowników

• Po naszej rekomendacji, Klient będzie przeprowadzać Video Call z wybranymi Kandydatami

Wymagania:

• Doświadczenie w branży gastronomicznej (min. ponad 2 lata)

• Znajomość języka angielskiego (B1)

• Podstawowe umiejętności kucharskie

• Prawo jazdy nie jest wymagane, ale będzie dodatkowym atutem

Zadania:

• Przygotowywanie i kompletowanie składników do potraw z menu

• Przygotowywanie posiłków i artykułów spożywczych według firmowych standardów

• Obsługa sprzętu kuchennego z zachowaniem bezpieczeństwa i odpowiedzialności

• Czyszczenie i sterylizacja obszarów przygotowywania żywności

• Inne zadania przydzielone przez szefa kuchni

Regulamin portalu Jober.pl

Warszawa, Polska
695233428
Osoba Kontaktowa