DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 13 EUR/h
  • Firma: Flexcraft
  • Kontakt: Aneta Knysak
  • Telefon: +48 573104386
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji
Firma Flexcraft. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Produkcja mięsa do hamburgerów

Miejsce pracy: Deventer

WYMAGANIA:

  • - chęci do pracy

  • - chęć współpracy na minimum 3 miesiące

  • - mile widziane prawo jazdy kat B

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Promessa Deventer BV to odnoszący sukcesy, innowacyjny zakład produkcji mięsnej w Deventer.

    Dział ekspedycji

    - Układanie skrzynek (dość ciężkie)

    - Załadunek i rozładunek towarów (wózek wysokiego składowania nie jest atutem, ale certyfikat na wózek wysokiego składowania byłby bardzo pomocny)

    - Przeprowadzanie kontroli w dziale

    - Sprawdzanie produktów przychodzących i wychodzących zgodnie z odpowiednimi procedurami.

    Produkcja:

    Mieszanie mięsa mielonego

    Robienie hamburgerów i kiełbasy

    Układanie mięsa na tackach

    Etykietowanie tacek, opakowań

    Godziny pracy :

    Dział mielenia: 9/10:00 – 19:00

    Dział pakowania: 9/10:00 – 19:00

    Linie etykietowanie 8:00-17:00 / 17:00 – 2:00/4:00

    Możliwe nadgodziny

OFERUJEMY:

  • - pomoc w zorganizowaniu transportu do biura (niezależnie czy jesteś w Polsce czy w Holandii)

  •  dodatki zmianowe, wakacyjne

  •  zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych,

  •  wypłaty tygodniowe,

  •  ubezpieczenie,

  • opiekę polskiego koordynatora

  • kontrakt na warunkach holenderskich

Jeśli zainteresowała cięta oferta wyślij swoje cv lub zadzwoń  48 573104386 ! Na pewno się z Tobą skontaktuje !

Oferta pracy tymczasowej
KRAZ 273