HYDRAULIK/SPAWACZ AUTOGENEM OD STYCZNIA 2019

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 530-650 EUR/tydzień
  • Firma: Techvisie Personeelsdiensten BV
  • Kontakt: Agnieszka Zakrzewska
  • Telefon: 0031570638566
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 4 lata

Firma  Techvisie obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

NAJLEPSZEGO HYDRAULIKA/SPAWACZA AUTOGENEM

Miejsce pracy: cala Holandia

WYMAGANIA:

  • przynajmniej 4 letnie doswiadczenie na wyzej wymienionym stanowisku,
  • wyksztalcenie zawodowe,
  • minimalna znajomosc jezyka niemieckiego lub angielskiego,
  • prawo jazdy kategorii B,
  • umiejetnosc czytania rysunku technicznego.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • montaz instalacji hydraulicznych i sanitarnych,
  • spawanie gazowe rur (AUTOGEN),
  • montaz instalacji miedzianych.

OFERUJEMY:

  • bardzo dobre zarobki placone tygodniowo od 500 euro netto/40 h
  • mozliwosc nadgodzin platnych wedlug taryfy CAO
  • pieniadze wakacyjne i urlopowe placone extra,
  • mozliwosc zaliczek juz po dwoch dniach pracy,
  • mozliwosc negocjowania stawki juz po trzech miesiacach pracy,
  • rozwoj zawodowy, kursy doszkalajace i jezykowe na koszt pracodawcy,
  • zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych z internetem,
  • ubezpieczenie zdrowotne placone przez pracodawce,
  • pomoc koordynatora w zalatwieniu formalnosci zwiazanych z rozpoczeciem pracy (otwarcie konta bankowego, umowienie na odbior numeru BSN, wizyta lekarska itp)
  • opieka accountmanagera, regularne wizyty na budowie i w razie problemow kontakt telefoniczny rowniez poza godzinami pracy biura,
  • atrakcyjne bonusy za polecenie naszego biura nawet do 200 euro za osobe,
  • narzedzia elektryczne, ubrania robocze oraz w razie potrzeby narzedzia podreczne
  • w razie potrzeby auto sluzbowe i karty paliwowe

Techvisie Personeelsdiensten BV jest holenderskim biurem posrednictwa pracy w zawodach technicznych. Od ponad 19 lat pomagamy fachowcom z calej Europy w znalezieniu atrakcyjnej i dobrze platnej pracy na terenie calej Holandii. Nasze biura stoja zawsze przed Panstwem otworem.

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”