DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Techvisie Personeelsdiensten BV
  • Kontakt: Agnieszka Zakrzewska
  • Telefon: 0031570638566
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 4 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Hydraulik
Firma  Techvisie obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

HYDRAULIK

Miejsce pracy: Holandia/Deventer

WYMAGANIA:

  • przynajmniej 4 letnie doswiadczenie w Polsce
  • wyksztalcenie zawodowe
  • minimalna znajomosc jezyka niemieckiego lub angielskiego

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • montaz instalacji hydraulicznych i sanitarnych
  • montaz instalacji miedzianych
  • czytanie rysunku technicznego

OFERUJEMY:

  • dwutygodniowy kurs zakonczony certyfikatem podczas ktorego pracownik otrzymuje wynagrodzenie
  • prace w pelnym wymiarze godzin na minimum 6 miesiecy
  • zakwaterowanie, ubezpieczenie i transport

Techvisie jest biurem posrednictwa pracy w zawodach technicznych, od 19 lat na rynku holenderskim.

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”