• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 480-580 EUR/tydzień
  • Firma: Techvisie Personeelsdiensten BV
  • Kontakt: Agnieszka Zakrzewska
  • Telefon: 0031570638566
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 4 lata

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Elektryk przemysłowy
Firma Techvisie obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Elektromonter

Miejsce pracy: Cala Holandia

WYMAGANIA:

  • Przynajmniej 5 lat doswiadczenia jako elektryk,
  • dobra znajomosc jezyka niemieckiego badz angielskiego,
  • wlasny transport,
  • VCA

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Montaż elektryki budowlanej / elektryki przemysłowej
  • Praca przy montażu tras kablowych i szaf sterowniczych na podstawie schematów elektrycznych

OFERUJEMY:

  • dobre zarobki,
  • zakwaterowanie,
  • ubezpieczenie.