PRACOWNIK PRODUKCJI- PRACA BEZ DOŚWIADCZENIA W HOLANDII

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Klaver Sp. z o.o.
  • Kontakt: Katarzyna
  • Telefon: 570901913
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Pośrednictwo Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy jako:

PRACOWNIK PRODUKCJI

bez doświadczenia i znajomości języka- nowe wyższe stawki !!!

Zakres obowiązków

  • - sortownie warzyw i owoców
  • - pakownie masła, kapsułek z kawą, odzieży
  • - szklarnia z kwiatami doniczkowymi
  • - szklarnie z orchideami
  • - praca w magazynach
  • - bukiety
  • - i wiele innych

Wymagania:

  • - wymagane chęci do pracy

Oferujemy:

  • - atrakcyjne stawki godzinowe,
  • - zakwaterowanie i dojazd do pracy,
  • - ubezpieczenie,
  • - pomoc w zorganizowaniu transportu do Holandii

Szczegóły na → www.klaverteam.com
Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń lub wyślij SMS z adresem mailowym pod numer 570901913 lub 731901913 wyślemy do Ciebie szczegóły na maila.
Lub wyślij swoje CV na adres [email protected]