DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Work Force Bydgoszcz
  • Kontakt: Work Force
  • Telefon: 52 373-91-98
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Den Bosch
  • Państwo: Holandia

Work Force Sp. z o.o. jest biurem pośrednictwa pracy, które zajmuje się rekrutacja osób chcących podjąć legalne zatrudnienie na terenie Holandii. W Polsce istnieje i działa nieprzerwanie od kwietnia 2004 roku. Na terenie kraju dysponuje czterema biurami, w których pracują konsultanci dedykowani do obsługi obecnych i przyszłych pracowników. Oddziały Work Force znajdują się w Białymstoku, Bydgoszczy, Lublinie i Opolu. Wieloletnie doświadczenie i wiedza firmy pomaga w znalezieniu dobrej pracy, dostosowanej do potrzeb kandydatów, ich kwalifikacji i umiejętności.

W związku z obecnym rozwojem firmy, poszukujemy osoby na stanowisko:

Order Picker - Holandia - Work Force

Obowiązki

-kompletowanie zamówień na magazynie

-składowanie i załadunek gotowych zamówień

Wymagania

-niekaralność

-dyspozycyjności na okres minimum 6 m-cy

-brak przeciwwskazań zdrowotnych do pracy fizycznej

Oferujemy

-kontrakt holenderski

-opiekę polskich koordynatorów

-zakwaterowanie

-ubezpieczenie

-dojazdy do pracy na terenie Holandii

-pomoc w zorganizowaniu wyjazdu do Holandii