DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Wiatrak-Jobs
  • Kontakt: Marta Klysz
  • Telefon: 663112789
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik fizyczny

Aktualnie dla Naszego klienta w Niderlandach prowadzimy rekrutację kandydatów do pracy na stanowisko: Pracownik ogrodnictwa - planty truskawek/ malin.

OPIS STANOWISKA PRACY

Do głównych obowiązków należą: wycinanie sadzonek truskawek ( na hali ), rozkładanie truskawek w doniczkach na polu oblożonym tkaniną, praca w szklarni z plantami truskawek oraz malin.

Praca odbywa się w szklarni oraz na polu.

Praca ma zmienny charakter i może być wykonywana na stojąco, przy stole lub przy taśmie jak również w pozycji schylonej.

Lokalizacja : Holandia, Rijsbergen

WYMAGANIA

  • Mile widziane doświadczenie w ogrodnictwie oraz rolnictwie
  • Silna motywacja do pracy
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B
  • Dyspozycyjność na okres minimum 6 miesięcy (z możliwością urlopu oraz przedłużenia umowy )
  • Brak przeciwwskazań do podjęcia pracy fizycznej

OFERUJEMY

  • Pracę bezpośrednio u Holenderskiego pracodawcy ( nie przez agencję pracy )
  • Zakwaterowanie -koszt 80e /tydzień
  • Ubezpieczenie NL - koszt 33,80 e/tydzień
  • Transport do pracy
  • Stawkę 11,75 e brutto/h
  • Wypłaty w systemie tygodniowym
  • Legalne zatrudnienie na warunkach holenderskich
  • Pomoc w zorganizowaniu przejazdu z Polski do Holandii

Agencja Pośrednictwa Pracy

"WIATRAK-JOBS" (KRAZ 14959)

(oferta pracy tymczasowej).

Web: www.wiatrak-jobs.pl

Biuro Piła ul. Okrzei 19/1, 64-920 Piła

Biura czynne:

Pon-Pt w godzinach 9:30-16:30