DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 15 EUR/h
  • Firma: 1ToDrive Sp. z o.o.
  • Kontakt: 1ToDrive
  • Telefon: +48 (32) 209 70 10
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Kierowca

Szukasz nowej pracy jako kierowca kat. C w otwartej firmie, gdzie panuje nieformalna atmosfera?
Szukasz pracy, w której masz kontakt z klientem w takich miejscach jak parki rozrywki, restauracje czy lotniska?

Świetnie, bo nasz klient poszukuje właśnie takich kierowców w pełnym i niepełnym wymiarze godzin!

Baza: Breda

Zakres obowiązków:

Jako kierowca kat. C swój dzień rozpoczynasz w bazie firmy pomiędzy godziną 4:30, a 6:00. Odbierasz klucze i załadowanym już samochodem, jedziesz do pierwszego klienta. Twoja praca będzie zróżnicowana tak, że przez cały dzień odwiedzać będziesz restauracje, szpitale, lotniska, a nawet parki rozrywki. Ważne jest, aby rozmowa z klientami sprawiała Ci przyjemność, towarzyskość jest tutaj bardzo wskazana. Po odwiedzeniu ostatniego klienta, około 15-16 wracasz do bazy w Bredzie.

Szukasz pracy jako kierowca, w której masz możliwość ustalenia własnych godzin pracy?
Ta praca to dla Ciebie idealna propozycja!
Oferujemy różne harmonogramy, a to oznacza, że prawie każdy harmonogram jest możliwy.

Wymagamy:

  • Minimum 3 miesiące doświadczenia jako kierowca kat. C
  • Prawo jazdy kat. C, Kod 95 i karta do tachografu cyfrowego
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Własny samochód (do dojazdu do/z pracy)

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie na podstawie holenderskiego CAO (Zbiorowego Układu Pracy)
  • Stawka godzinowa od €14,82 brutto plus dodatki
  • Bonus €300 netto na miesiąc (zapytaj o wymagania)
  • Holenderski kontrakt
  • Wynagrodzenie wypłacane tygodniowo
  • Pieniądze wakacyjne (8,33%) i płatne dni świąteczne (25 dni w roku)
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Program Emerytalny (po 8 przepracowanych tygodniach)
  • Elastyczność w wyborze godzin/dni pracujących
  • Godziny pracy: 50-55
  • Możliwość zakwaterowania

Wyślij swoje CV: [email protected] lub zadzwoń: +48 32 209 7010