DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 12-14 EUR/h
  • Firma: Flexcraft
  • Kontakt: Aneta Knysak
  • Telefon: 573104386
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Rzeźnik
Firma Flexcraft obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Rzeźnik

Miejsce pracy: Boxtel

WYMAGANIA:

  • mile widziane prawo jazdy kat.b
  • chęć przyuczenia do pracy
  • mile widziane doświadczenie na nożu -ale nie koniecznie!
  • chęć współpracy na min. 3 miesiące

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Praca dla rzeźników:

    - praca na ubojni

    - praca ze świeżo ubitą świnią przy wykrawaniu wnętrza – praca z nożem !
    - oddzielanie mięsa od kości

    - porcjowanie mięsa

    - wyższa temperatura pracy co za tym idzie bardziej intensywne zapachy

    - dość brudna praca z krwią

    Dodatkowo na zakładzie jest możliwa praca na:

    -pakowaniu mięsa w folię, a następnie do pudełek

    -sortowaniu mięsa wg barwy i masy

    -czyszczeniu brudnych skrzynek i układaniu na paletach

    -układaniu skrzynek z mięsem na paletach

    -czyszczeniu dużych skrzynek wodą ze strumieniem wysokociśnieniowym

    -układaniu mięsa w plastikowych foliach do skrzynek

    -wkładaniu mięsa do maszyny/na taśmę produkcyjną
    -pracy przy krojeniu, wykrawaniu mięsa.
    -wieszanie na hakach produktów mięsnych

OFERUJEMY:

  • na początek 11.80 euro brutto !
  • pomoc w zorganizowaniu wszystkich formalności
  • szkolenie
  • ubezpieczenie
  • opiekę koordynatora
  • dodatki zmianowe, wakacyjne, za nadgodziny
  • wypłaty tygodniowe
Zapraszamy do współpracy !Aplikuj już dziś!!!

Oferta pracy tymczasowej
KRAZ 273