DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 11-13 EUR/h
  • Firma: Workstead
  • Kontakt: Workstead
  • Telefon: +31884940000
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Sortowanie

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

Pracownik produkcji

Miejsce pracy: Barneveld, Holandia

WYMAGANIA:

  • Dobra kondycja fizyczna
  • Gotowość do pracy na dłuższy okres czasu
  • Chęci do nauki

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Praca produkcyjna przy sortowaniu i pakowaniu jajek

OFERUJEMY:

  • Stawka poczatkowa: €11, po 2 tyg: €11,25, po 3 msc: €11,50, po 6 msc: €12, po 9 msc: €12,50, po 12 msc: €13
  • Praca 1-zmianowa
  • Tygodniowy system wypłat
  • Praca na długi okres czasu
  • Internetowy profil pracownika
  • Zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne
  • Kontrakt w języku polskim i pomoc polskiego koordynatora

Jesteśmy holenderską agencją pośrednictwa pracy z ponad 25-letnim doświadczeniem. Każdego dnia ponad 1500 pracowników Workstead wykonuje pracę na rzecz różnych zleceniodawców z branży produkcyjnej, spożywczej, przemysłowej, technicznej, porządkowej i logistycznej. Poza posadą oferujemy również wysokiej jakości zakwaterowanie oraz bezpłatne przewozy między miejscem zamieszkania a miejscem pracy. Chcemy, byście czuli się jak w domu, pracowali w miłym miejscu i wspólnie działali na rzecz pięknej przyszłości!