DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 10-11 EUR/h
  • Firma: eb personeelsdiensten
  • Kontakt: ebPersoneelsdiensten
  • Telefon: 0031344 60 50 76
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji
Firma EB personeelsdiensten obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Praca produkcyjna

Miejsce pracy: Barneveld, Holandia

WYMAGANIA:

  • prawo jazdy kat B - warunek konieczny
  • motywacja do pracy
  • dyspozycyjnosc od zaraz

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • produkcja i pakowanie roznego rodzaju kielbasek

OFERUJEMY:

  • stawka €10,36 brutto/h plus dodatki
  • mozliwosc dlugotrwalej wspolpracy
  • jesli to konieczne oferujemy zakwaterowanie i ubezpieczenie

Nasz klient zajmuje sie produkcja roznego rodzaju kielbasek, zarowno wedzonych jak i na grilla.

Prawo jazdy jest konieczne abys mogl dojechac do pracy, oferujemy auto sluzbowe.

Jesli jestes zainteresowany zadzwon!

0031 344 60 50 76

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”
UWAGA: Wymaganie od kandydata jakiejkolwiek opłaty przed rozpoczęciem pracy jest niezgodne z regulaminem portalu Jober.pl i może być niezgodne z prawem! Wszelkie wątpliwości prosimy zgłaszać obsłudze portalu.