• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Euro Labora
  • Kontakt: Euro Labora
  • Telefon: 32 270 31 84
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Zbrojarz
Firma Euro Labora (o nr certyfikatu 14601), dla swojego holenderskiego klienta, poszukuje fachowców na stanowisko:

Zbrojarz

Miejsce pracy: Holandia

Zakres obowiązków:

  • montaż zbrojeń wg dokumentacji (skręcanie, spawanie, zalewanie elementów betonem)
  • czytanie rysunku technicznego

Wymagania:

  • doświadczenie w zawodzie
  • znajomość języka angielskiego/niemieckiego/holenderskiego
  • umiejętność pracy w zespole
  • dobra kondycja fizyczna
  • własne narzędzia i ubranie robocze
  • mile widziany certyfikat VCA
  • własny samochód (możliwość zabrania samochodu na kontrakt)

            Oferujemy:

            • bezpłatne zakwaterowanie
            • pełen pakiet socjalny
            • atrakcyjne wynagrodzenie

              Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV/Życiorys z przebiegiem doświadczenia na adres mailowy: [email protected] w temacie maila proszę wpisać numer referencyjny: ZB/NL/2017