PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY - HOLANDIA

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Derksen Polska Sp. z o.o.
  • Kontakt: Daria Fąka
  • Telefon: 517491707
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

LOKALIZACJA

Agencja Zatrudniania Derksen Polska (numer certyfikatu 4042) dla swojego Klienta poszukuje kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK OGÓLNOBUDOWLANY

Miejsce pracy: Holandia, Amsterdam

Zakres obowiązków:

  • prace ogólnobudowlane

Od potencjalnych kandydatów wymagamy:

  • doświadczenia zawodowego przy pracach budowlanych

  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

  • sprawności fizycznej

  • mile widziane prawo jazdy kat. B

  • mile widziany certyfikat VCA

  • dyspozycyjności

Oferujemy:

  • organizację wszelkich niezbędnych dokumentów umożliwiających podjęcie legalnej pracy na terenie Holandii

  • zakwaterowanie oraz ubezpieczenie (odpłatnie)

  • udział w projekcie trwającym minimum 6 miesięcy z możliwością długofalowej współpracy

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z ustaw z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002 r. nr 101, poz. 926, ze zm.)"