• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 10 EUR/h
  • Firma: brokerpracy
  • Kontakt: Piotr Połczyński
  • Telefon: 537718896
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pokojówka
Firma brokerpracyobecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

pokojówka pokojowy

Miejsce pracy: Amsterdam Holandia

WYMAGANIA:

  • chęć do pracy
  • dokładność
  • uczciwość
  • dyspozycyjność praktycznie od zaraz
  • znajomośc języka angielskiego na poziomie min podstawowym
  • prawo jazdy jest tu bardzo mile widziane

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • sprzątanie pokoi hotelowych w cztero i pięciogwiazdkowych hotelach w Amsterdamie
  • praca wg okreslonego schematu

OFERUJEMY:

  • długoterminowe zatrudnienie
  • prace dla par , jeżeli spęłniaja nasze wymagania
  • prace bez doświadczenia
  • bardzo dobre warunki zakwaterowania

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”