DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 12 EUR/h
  • Firma: Flexcraft Polska
  • Kontakt: Klaudia Marć-Olczyk
  • Telefon: 572282831
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

Szukasz stabilnej, dobrej pracy ? Z pewnymi godzinami ? Aplikuj już dziś !

Firma Flexcraft obecnie poszukuje pracownika na stanowisko: Order Picker

Miejsce pracy: Amsterdam

Oferujemy:

- atrakcyjne stawki godzinowe (11.63 euro plus dodatki)

- możliwość długotrwałej współpracy

- transport do Holandii sprawdzonym przewoźnikiem

- pomoc w zorganizowaniu wszelkich formalności związanych z podjęciem zatrudnienia

- zakwaterowanie w pokojach dwu lub jednoosobowych z dostępem do wifi, kuchni i łazienki z pełnym wyposażeniem

- dojazdy do pracy (samochód firmowy)

- różnego rodzaju dodatki: dodatek urlopowy, wakacyjne (wypłacane zgodnie z CAO dające stawkę nawet 13,54 !!)

- atrakcyjne wynagrodzenie zgodne z przepisami prawa holenderskiego (dodatki za pracę zmianową, w nadgodzinach, dni wolne itp.)

Zakres obowiązków:

- zbieranie zamówień za pomocą scanera

Wymagania:

- znajomość języka angielskiego

- mile widziane prawo jazdy

To nie to czego szukasz? Nic nie szkodzi. Aplikuj, a my zaproponujemy Ci coś innego ! Posiadamy wiele różnych ofert pracy, m. in.: magazyn, produkcja, ogrodnictwo, przetwórstwo spożywcze, wózki widłowe i wiele innych.