• Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 15-30 EUR/h
  • Firma: Solutions Recruitment B.V.
  • Kontakt: Rekruter Natalia z Solutions Recruitment
  • Telefon: 504648798
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Orderpicker

Praca jako orderpicker na magazynie z ekskluzywną odzieżą!

Zakres obowiązków:

  • pakowanie
  • etykietowanie

Godziny pracy:

2 lub 3 zmiany

Wynagrodzenie:

€14,82 – €29,64

Dodatki zmianowe :

Poniedziałek – piątek

od 21:00 – 00:00 – 135% = €20,07 brutto/h

00:00 – 6:00 – 140% = €20,74 brutto/h

Sobota*

150% = €22,23 brutto/h

Niedziela*

200% = €29,64 brutto/h

*jeżeli nie przekroczysz 40h pracy tygodniowo

Nadgodziny

Poniedziałek – piątek 150% = €22,23 brutto/h

Soboty i niedziele 6:00-18:00- 150% = €22,23 brutto/h

Soboty i niedziele 18:00-6:00 – 200% = €29,64 brutto/h

Oferujemy:

dodatek urlopowy: 10,87%, nawet do € 2496.09 brutto ( w skali przepracowanego roku)*

dodatek wakacyjny: 8,33 % , nawet do € 1912.83 brutto ( w skali przepracowanego roku)*

cotygodniowe wypłaty!

Holenderska umowa o pracę

dostęp do aplikacji w której znajdziesz swój planning, odcinki wypłat, zestawienia godzin

pomagamy w zorganizowaniu przejazdu prosto spod Twoich drzwi na miejsce zakwaterowania!

Wymagania:

 znajomość języka angielskiego na poziomie A2

Mile widziane prawo jazdy

Zakwaterowanie i ubezpieczenie:

€ 125 – koszt tygodniowy zakwaterowania.

€ 35,58 – kosz tygodniowy ubezpieczenia

OSOBY ZAINTERESOWANIE PROSIMY O PRZESŁANIE CV NA POCZTĘ:

[email protected]

Odezwiemy się do wybranych osób!

UWAGA: Wymaganie od kandydata jakiejkolwiek opłaty przed rozpoczęciem pracy jest niezgodne z regulaminem portalu Jober.pl i może być niezgodne z prawem! Wszelkie wątpliwości prosimy zgłaszać obsłudze portalu.