DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Asia Poland Cooperation
  • Kontakt: Justyna Kaminska
  • Telefon: +48 791 009 750
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Monter okien
Firma Asia Poland Cooperation obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

MONTER OKIEN

Miejsce pracy: Holandia, Amsterdam, okolice

Poszukujemy obecnie pracowników na stanowisko: MONTER OKIEN

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w montażu drzwi i okien,
  • znajomość języka angielskiego będzie atutem,

  • mile widziane referencje potwierdzające doświadczenie,

  • odpowiedzialność, dokładność, sumienność.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • montaż okien PCV i stolarki okiennej.

OFERUJEMY:

  • w pełni legalne zatrudnienie,
  • umowa o pracę, stawka uzależniona od doświadczenia,

  • terminowe wynagrodzenie,

  • darmowe zakwaterowanie,

  • opiekę koordynatora,

  • pracę w przyjaznej atmosferze

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres mailowy: [email protected] lub o telefon pod +48 791 009 750