CIEŚLA SZALUNKOWY/STOLARZ → HOLANDIA, 530-580€ NETTO TYGODNIÓWKA!

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca z zakwaterowaniem
  • Pensja: 500-580 EUR/tydzień
  • Firma: Sedulus Sp. z o.o.
  • Kontakt: Patrycja Glensk
  • Telefon: 608554697
  • Język obcy: niemiecki
  • Doświadczenie: Minimum 2 lata

MIEJSCE PRACY

Opis stanowiska

  • praca w renomowanej holenderskiej firmie.

Wymagania stanowiska

  • Minimum 2 letnie doświadczenie na wybranym stanowisku,
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
  • Znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub holenderskiego B1-B2,
  • Możliwość pracy w brygadach, gdzie jedna osoba zna język angielski lub niemiecki,
  • Prawo jazdy Kat B,
  • Własne auto,
  • Posiadanie certyfikatów BSN i VCA.

Oferujemy

  • Dobre wynagrodzenie - stawka dla osób z doświadczeniem ( z własnym autem ze znajomością języka + certyfikaty BSN+VCZ od 530-580 euro netto/tydzień przy 40 tygodniowym czasie pracy + nadgodziny)  Bez certyfikatów 500-530 euro netto,
  • Holenderską umowę o pracę,
  • Ubezpieczenie,
  • Bezpłatne zakwaterowanie w dobrym standardzie,
  • Elektronarzędzia i ubrania robocze.