DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 11-13 EUR/h
  • Firma: Flexcraft
  • Kontakt: Aneta Knysak
  • Telefon: 573104386
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Magazynier
Firma FLEXCRAFT obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownik magazynowy

Miejsce pracy: Amstelveen

WYMAGANIA:

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • chęć współpracy na minimum 3 miesiące
  • mile widziane prawo jazdy

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Praca produkcyjna. Praca jest na 4 działach. :

  • Dział myjni – tan pracują 3 osoby , jedna osoba stoi przy maszynie i wkłada brudne skrzynki do maszyny,  druga osoba przynosi palety ze skrzynkami brudnymi i wywozi z czystymi skrzynkami a trzecia osoba stoi na końcu maszyny myjącej wyciąga  mokre skrzynki, ona je kontroluje,  niedomyte skrzynki daje do ponownego mycia, a czyste na palety. Przeważanie od tego działu zaczyna prace każdy nowy pracownik.

  • Dział  produkcji - Obsługa maszyny która robi ciasto. Przygotowywanie ciasta do pizzy, ważenie mąki, wrzucanie (przygotowanych przez innego z pracowników) reszty składników pizzy. Jak maszyna zrobi ciasto, podjechanie z pojemnikiem z ciastem pod maszynę  pakującą.  Temperatura na hali  około 4 Stopni Celsjusza.

  • Dział Inpack Diepvries  -pakowanie. Praca polega na  uzupełnianiu kartonów do maszyny pakującej, sprawdzanie wagi kartonów z zamrożonymi kulkami ciasta  – czy jest prawidłowa i zamykanie kartonów. Kolejna osoba pakuje kartony na palety. Pracownicy mają do dyspozycji kombinezony , buty i rękawiczki. Temperatura na hali  około -26  Stopni Celsjusza.

  • Dział Inpack Vers : pakowanie świeżych ciast do pizzy. Ściąganie z taśmy i układanie świeżych ciast do skrzynek tak żeby się nie stykały  (po około 12 sztuk w skrzynce).  Temperatura na hali  około 4 Stopni Celsjusza.

OFERUJEMY:

  • - regularne wypłaty tygodniowe

  • - pomoc w zorganizowaniu transportu do biura

  • - dojazd do pracy-rower lub samochód

  • - zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych

  • - opiekę polskiego koordynatora

  • - pewną liczbę godzin

  • - dodatki za pracę w soboty i niedzielę

  • - stawka : 11.46 euro brutto+8%dodatku wakacyjnego do każdej godziny =12.37 euro brutto

Jeśli zainteresowała Cię oferta- nie czekaj ! APLIKUJ JUŻ DZIŚ !

KRAZ 273