DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Orange Jobs B.V.
  • Kontakt: J M Langerak
  • Telefon: 0031294287027
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum 4 lata

Firma w Amersfoort, producent opakowań spożywczych poszukuje osoby do pracy jako drukarz.

Masz doświadczenie na tym stanowisku i szukasz dobrze płatnej, stabilnej pracy?

Aplikuj teraz na naszej stronie www.orangejobs.nl  lub wyslij swoje CV na adres mailowy [email protected]

Po więcej informacji zadzwoń 0031 - 294287027 lub na polski numer 0048 – 717166237

Opis stanowiska:

Praca w ststemie 3 zmianowym, 38 godzin tygodniowo. Produkcja opakowań spożywczych – dokładnie drukowanie rolowe na maszynach typu BOBST Rotomec MV60, VSOP. Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za całą maszynę i dany produkt od złożonego zamówienia do gotowego,  wydrukowanego produktu.

Wymagania:

  • doświadczenie na w/w stanowisku
  • znajomość oprogramowania maszyn drukarskich
  • umiejętność ustawienia maszyny i przygotowania procesu produkcji (rolki, cylindry, kolor)
  • umiejętność drukowania dwustronnego do 8 kolorów
  • dobra znajomość języka angielskiego lub holenderskiego
  • własny transport

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stała stabilna praca, 38 godzin tygodniowo
  • cotygodniowe wypłaty
  • możliwość rozwoju i kontraktu bezpośredniego w firmie
  • zakwaterowanie w domach wolnostojących lub szeregowcach o dobrym standardzie
  • maksymalne 6 osób w domku
  • pokoje jedno i dwuosobowe
  • szybki internet w domkach
  • zwrot kosztów dojazdu z miejsca zakwaterowania do pracy 0,19€/km
  • ubezpieczenie (24€ tygodniowo)
  • pomoc polskiego koordynatora (sofi numer, bank, lekarz itp.)
  • możliwość kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • częściowy lub całkowity zwrot kosztów transportu z Polski na podstawie przedstawionych paragonów
  • 25 dni płatnego urlopu w ciągu roku

O nas:

OrangeJobs jest holenderską agencją pracy działającą z powodzeniem na rynku holenderskim od ponad 10 lat. Oferujemy fachowcom z Europy środkowej i wschodniej stabilną pracę na pełny etat w w sprawdzonych firmach. Pracując dla nas otrzymujesz dobre zakwaterowanie, wypłatę w formie tygodniówek na czas, ubezpieczenie oraz pomoc koordynatora przy załatwianiu formalności związanych z przyjazdem do Holandii. Od innych biur wyróżnia nas posiadanie wszelkich certyfikatów dających pracownikowi gwarancję, że trafił do właściwego miejsca. Specjalizujemy się w sektorach: metal, logistyka, budownictwo i produkcja.

To ogłoszenie nie spełniło Twoich oczekiwań, ale chciałbyś znaleźć podjąć dobrą pracę na terenie holandii?  Wejdź na stronę www.orangejobs.nl i pozostaw swoje CV. Skontaktujemy się jeśli znajdziemy dla Ciebie idealną ofertę!