JELICIARNIA - OCZYSZCZANIE WNĘTRZNOŚCI ZWIERZĘCYCH

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Workstead
  • Kontakt: Workstead
  • Telefon: 0031 88 - 494 00 00
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Obowiązki:

·         Płukanie jelit za pomocą myjki bądź ręcznie

·         Wieszanie wnętrzności na taśmę oraz segregacja

·         Inne prace pomocnicze

Tego oczekujemy od Ciebie:

·         Dobra kondycja fizyczna

·         Brak przeciwskazań do pracy z mięsem i widoku krwi

·         Dostępność na dłuższy okres czasu

·         Chęci do przyuczenia się na danym stanowisku

Oferujemy Ci:

·         Stawkę: €11,07 + dodatki za zmiany

·         Tygodniowy system wypłat

·         Transport do pracy

·         Internetowy profil pracownika

·         Zakwaterowanie i ubezpieczenie zdrowotne

·         Kontrakt w języku polskim oparty na holenderskim prawie pracy i pomoc polskiego koordynatora

Pracę na długi okres czasu