ZBIERANIE ZAMÓWIEŃ NA DZIALE Z NABIAŁEM-14.08 EURO BRUTTO! BEZ JĘZYKA !

DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 12-14 EUR/h
  • Firma: Flexcraft
  • Kontakt: Aneta Knysak
  • Telefon: +48 573104386
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

Firma .Flexcraft. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Order picker

Miejsce pracy: Alkmaar

Praca na magazynie spożywczym firmy Vomar.Vomar jest odnoszącą sukcesy organizacją supermarketów z 66 oddziałami w Noord-Holland, de Bollenstreek, Utrecht i Almere. Vomar zatrudnia obecnie ponad 6 250 osób, rozsianych po oddziałach, siedzibie głównej, centrum dystrybucyjnym i własnych zakładach produkcyjnych

WYMAGANIA:

  • mile widziane prawo jazdy
  • znajomość języka angielskiego na poziomie podstawowym
  • zaangażowanie w wykonywane obowiązki

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • - Realizacja zamówień za pomocą systemu voice pick, dotyczących nabiału, jak również paletowanie towaru i inne prace produkcyjne. Panuje tutaj niska temperatura około 5 stopni. Praca na 2 zmiany  5 i 13. Pikowany asortyment to głównie jogurty, kefiry, sery, mleko

OFERUJEMY:

  • - terminowe wypłaty  tygodniowe
  • - atrakcyjne stawki godzinowe : 12.10 euro brutto+ 8% dodatku wakacyjnego +8,44 dodatku ADV
  • - dodatki wakacyjne, zmianowe, weekendowe
  • - ubezpieczenie
  • - transport z miejsca zakwaterowania do pracy
  • - firmowe zakwaterowanie
  • - opiekę polskiego koordynatora
Chcesz zacząć prace od zaraz ? Wyślij swoje cv lub zadzwoń 48 573-104-386

Agencja Zatrudnienia Flexcraft od kilkunastu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do sprawdzonych, holenderskich firm. Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją pracy, która w swoich działaniach zawsze stawia na jakość, szacunek i uczciwość. Nasz profesjonalizm i doświadczenie w rekrutacji sprawia, że jesteśmy postrzegani jako rzetelna i konkurencyjna firma na rynku pracy

Oferta pracy tymczasowej
KRAZ 273