DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 11-13 EUR/h
  • Firma: Flexcraft
  • Kontakt: Aneta Knysak
  • Telefon: 573104386
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji
Firma  Flexcraft  obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownik piekarni

Miejsce pracy: Alkmaar

Agencja Pracy Flexcraft zatrudni osoby do pracy w piekarnii!!

Szukasz pracy od zaraz ,  posiadasz prawo jazdy ? Nie zastanawiaj się, prześlij nam swoje cv !!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • - wyciąganie i wkładanie pieczywa do pieca

  • - przekładanie i odwracanie bułek.

  • - obsługa maszyny pakującej chleb i bułki w folię,

  • - posypywanie wyrobów posypką,

OFERUJEMY:

  • Opiekę polskiego koordynatora
  • Ubezpieczenie
  • Pomożemy w zorganizowaniu wszystkich formalności
  • Zakwaterowania zgodne z certyfikatem SNF (z dostępem do wi-fi)
  • Dojazdy do pracy
  • Pomoc w zorganizowaniu transportu do biura
  • regularne wypłaty tygodniowe

To pewna, legalna praca!

APLIKUJ JUŻ DZIŚ ! NA PEWNO SIĘ Z TOBĄ SKONTAKTUJEMY !

Oferta pracy tymczasowej (minimum 3-6 miesięcy)

KRAZ 273