DANE OFERTY

  • Typ ofertyUmowa-zlecenie
  • Pensja: nie podano
  • Firma: IflexS Sp. z o. o.
  • Kontakt: Przemysław Graboś
  • Telefon: 515-041-849
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

  • Miejscowość: Alkmaar,Ede
  • Państwo: Holandia

Magazynier / orderpicker

 Holandia, Alkmaar, Ede

Termin rozpoczęcia pracy – od zaraz (w bieżącym tygodniu)

Oferujemy:

  • umowę o pracę tymczasową
  • organizacja przejazdu do Holandii
  • zakwaterowanie i dojazdy do pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie godzinowe
  • opiekę polskiego koordynatora

Obowiązki:

·        prace magazynowe

·        realizacja zamówień w systemie słuchawkowym lub/i kartkowym

  • układanie skrzynek
  • przygotowywanie towaru do wysyłki

Wymagania:

·       komunikatywna znajomość języka angielskiego

·       mile widziane młode osoby

·        sumienność

  • dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • chęć podjęcia pracy od zaraz
  • wybiórczo – zaświadczenie o niekaralności,  prawo jazdy kat.B

Zainteresowanych zapraszamy do przesyłania swoich aplikacji na adres mailowy zamosc@iflexs.pl  w treści wpisując pracownik magazynu

Oferta pracy tymczasowej (minimum  3 miesiące)

IFlexS Sp. z o.o. jest Międzynarodową Agencją Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego wpisaną do KRAZ pod numerem 273.