DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 12-13 EUR/h
  • Firma: Flexcraft
  • Kontakt: Aneta Knysak
  • Telefon: 573104386
  • Język obcy: Nie wymagany
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Magazynier
Firma FLEXCRAFT obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownik w magazynie spożywczym

Miejsce pracy: Holandia , Alkmaar

WYMAGANIA:

  • Motywacja do pracy
  • Chęć podjęcia współpracy na dłuższy okres czasu
  • Prawo jazdy będzie atutem

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

Praca ekspedycyjna w dziale mięsnym. Do zakresu obowiązków będą należały prace w zakresie przygotowania towaru do wysłki. Temperatura wynosi około 5 stopni. Pracuje się również przy taśmie pakując do opakowań kawałki mięsa ( schabowe, karkówki, polędwice )
- dział z mięsem (Slagerij). Nie są to  zakłady mięsne. Jest to praca fizycznie lekka. Można pracować przy taśmie lub na ekspedycji. Temperatury wahają się między pięcioma, a siedmioma stopniami Celsjusza. Pracując przy taśmie pakuje się do opakowań kawałki mięsa (schabowe, karkówki, polędwice), które następnie trafiają do sklepów. Na ekspedycji sortuje się produkty według zamówienia danego klienta. Kładzie się je pod ekranami, na których wyświetlają się dane dotyczące zamówienia.

OFERUJEMY:

  • Stabilne zatrudnienie na warunkach holenderskich
  • Zakwaterowanie oraz ubezpieczenie
  • Dojazdy do pracy
  • Opiekę polskojęzycznych koordynatorów
  • Pracę na dłuższy okres czasu
  • Za nadgodziny i pracę w weekend obowiązują dodatki do podstawowych stawek.

Agencja Zatrudnienia Flexcraft od kilkunastu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do sprawdzonych, holenderskich firm. Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją pracy, która w swoich działaniach zawsze stawia na jakość, szacunek i uczciwość. Nasz profesjonalizm i doświadczenie w rekrutacji sprawia, że jesteśmy postrzegani jako rzetelna i konkurencyjna firma na rynku pracy.

KRAZ 273