DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Flexcraft Polska
  • Kontakt: Sabina Bernasińska
  • Telefon: 516-256-877
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Magazynier

Agencja Zatrudnienia Flexcraft to sprawdzona, rzetelna firma. Za nami są lata doświadczeń w organizowaniu pracy i pobytu w Holandii zainteresowanym zarobkowaniem za granicą. Możesz nam zaufać, współpracujemy tylko z pewnymi, uczciwymi firmami.

KRAZ 273

Szukasz dobrej, pewnej pracy w Holandii ??
Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych podjęciem pracy w Holandii w:

MAGAZYNIE – jako ORDER PICKER

Zakres obowiązków:

  •  praca na magazynie z produktami spożywczymi
  •  zbieranie zamówień w systemie słuchawkowym
  •  przygotowywanie towaru do wysyłki
  •  drobne prace porządkowe

Mamy możliwość zaproponowania przejazdu kredytowanego – po więcej szczegółów zadzwoń!
Nie musisz mieć doświadczenia!
Mile widziane prawo jazdy.
Wymagana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym.
Pewne godziny!
Różne stanowiska, różne wymagania - prześlij nam swoje CV na pewno znajdziemy coś odpowiedniego właśnie dla Ciebie!

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji:

na adres mailowy:

[email protected]

bądź kontakt telefoniczny:

+48 516-256-877

Prosimy o załączenie oświadczenia: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym CV dla 041 849 potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2014r. poz.1182.