DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: 16 EUR/h
  • Firma: Flexcraft
  • Kontakt: Małgorzata
  • Telefon: 0048 508 336 284
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Magazynier

Operator wózka widłowego- przedni oraz boczny- WYSOKIE STAWKI!

Opis stanowiska:

·         wykonywanie transportu wewnątrz zakładowego wózkiem widłowym,

·         wykonywanie czynności pomocniczych, obsługowych i konserwacyjnych wózka,

·         prace magazynowe.

Wymagania:

·         zaangażowanie w wykonywane obowiązki,

·         znajomość języka angielskiego, niemieckiego bądź holenderskiego,

·         terminowe i prawidłowe wykonywanie zadań w pracy,

·         mile widziane prawo jazdy kat. B,

·         dyspozycyjność na minimum 3 miesiące- chcemy się z Tobą związać na jak najdłużej!

·         certyfikaty na wózek przedni/boczny- aktualne,

·         doświadczenie na tym stanowisku minimum 6 miesięcy.

Nasza oferta:

•             Legalne zatrudnienie na holenderskich warunkach

•             Pomoc polskiego koordynatora przez cały okres zatrudnienia

•             Stałą pracę w oparciu o umowę o pracę z pełnym pakietem socjalnym

•             Zakwaterowanie zapewniane przez pracodawcę

•             Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek

•             Atrakcyjne wynagrodzenie

•             Pomoc w organizacji wyjazdu oraz w załatwianiu wszystkich formalności

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod numerem
0048 508 336 284 Małgorzata
bądź wysłanie aplikacji/pytania na adres [email protected]

Agencja Zatrudnienia Flexcraft od kilkunastu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do sprawdzonych, holenderskich firm. Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją pracy, która w swoich działaniach zawsze stawia na jakość, szacunek i uczciwość. Nasz profesjonalizm i doświadczenie w rekrutacji sprawia, że jesteśmy postrzegani jako rzetelna i konkurencyjna firma na rynku pracy.

KRAZ 273