DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: nie podano
  • Firma: Flexcraft
  • Kontakt: Aneta Knysak
  • Telefon: 573104386
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Manager

Zadania jako Koordynator:

  1. Szkolenie pracowników i wdrażanie w zakres ich obowiązków
  2. Prowadzenie dokumentacji pracowniczej
  3. Koordynacja i organizacja zaplecza mieszkaniowego oraz transportowego
  4. Współpraca z klientem w zakresie poprawy jakości i wydajności pracy podległych pracowników
  5. Rekrutacja pracowników we współpracy z innymi oddziałami

Wymagamy:

  • Płynnej znajomości języka angielskiego
  • Silnej motywacji do pracy
  • Wysokiej kultury osobistej
  • Prawa jazdy wraz z doświadczeniem
  • Doświadczenia w koordynacji i zarządzaniu pracownikami

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zakwaterowanie w pokoju jednoosobowym
  • Dopełnienie wszystkich formalności prawnych w związku z pracą
  • Samochód oraz wyposażone stanowisko pracy
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Możliwości rozwoju i awansu w strukturach pracodawcy

    Chcesz zacząć prace od zaraz ? Aplikuj !

Agencja Zatrudnienia Flexcraft od kilkunastu lat skutecznie kieruje polskich kandydatów do sprawdzonych, holenderskich firm. Jesteśmy w pełni certyfikowaną agencją pracy, która w swoich działaniach zawsze stawia na jakość, szacunek i uczciwość. Nasz profesjonalizm i doświadczenie w rekrutacji sprawia, że jesteśmy postrzegani jako rzetelna i konkurencyjna firma na rynku pracy.

KRAZ 273