DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca stała
  • Pensja: 3 300-3 800 EUR/m-c
  • Firma: Orange Jobs B.V.
  • Kontakt: J M Langerak
  • Telefon: 0031294287027
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Minimum rok

Pracownik serwisu technicznego/konserwator, €3300 - €3800 miesięcznie, Amersfoort,  Holandia

Masz doświadczenie w pracach konserwatorskich? Posiadasz wykształcenie inżynierskie, mechaniczne lub elektrotechniczne? Szukasz stabilnej pracy na długi okres i komunikujesz się swobodnie w języku angielskim lub niderlandzkim? Mamy dla ciebie świetną ofertę!!

Aplikuj na to ogłoszenie na naszej stronie: www.orangejobs.nl  lub wyślij swoje CV na adres mailowy [email protected]

Po więcej informacji zadzwoń: 0031 - 294287027 lub na polski numer 0048 – 717166237

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy doświadczonego technika do serwisowania maszyn drukarskich. Firma specjalizuje sie w druku wysokiej jakości opakowań papierowych i plastikowych używanych w przemyśle spożywczym. Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 6:00 – 14:00 i 14:00 – 22:00 – system dwuzmianowy.

Obowiązki:

  • konserwacja maszyn drukarskich
  • wymiana części, naprawa awarii maszyn i instalacji
  • rozwiązywanie problemów technicznych

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (inżynier mechanik/elektrotechnik)
  • podstawowe umiejętności spawalnicze w metodzie MIG/MAG lub  TIG
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • mile widziany certyfikat na wózki widłowe  (w tym wysokiego składowania)
  • znajomość oprogramownia Siemens Step7 będzie dodatkowym atutem
  • dobra znajomość języka angielskiego lub niderlandzkiego

Oferujemy:

  • wynagrodzenie brutto €3300 - €3800 miesięcznie (uzależnione od doświadczenia)
  • stabilna praca w wymiarze 38 godzin tygodniowo
  • praca w systemie 2-zmianowym
  • cotygodniowe wypłaty
  • możliwość rozwoju i stałego kontraktu
  • zwrot kosztów dojazdu z miejsca zakwaterowania 0,19€ za kilometr (maksymalnie 8€ na dzień)
  • pomoc polskiego koordynatora (sofi numer, bank, lekarz itp.)
  • możliwość kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • 25 dni płatnego urlopu

O nas:

OrangeJobs jest holenderską agencją pracy działającą z powodzeniem na rynku holenderskim od ponad 13 lat. Oferujemy fachowcom z Europy środkowej i wschodniej stabilną pracę na pełny etat w w sprawdzonych firmach. Pracując dla nas otrzymujesz dobre zakwaterowanie, wypłatę w formie tygodniówek na czas, ubezpieczenie oraz pomoc koordynatora przy załatwianiu formalności związanych z przyjazdem do Holandii. Od innych biur wyróżnia nas posiadanie wszelkich certyfikatów dających pracownikowi gwarancję, że trafił do właściwego miejsca. Specjalizujemy się w sektorach: metal, logistyka, budownictwo i produkcja.