DANE OFERTY

  • Typ ofertyPraca tymczasowa
  • Pensja: nie podano
  • Firma: EURO WORK
  • Kontakt: EUROWORK
  • Telefon: 322580564
  • Język obcy: angielski
  • Doświadczenie: Nie wymagane

MIEJSCE PRACY

Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska:
Pracownik produkcji
PRACOWNIK PRODUKCJI w branży mięsnej
Miejsce pracy: Aalsmeer

Termin rozpoczęcia pracy: od zaraz
         Praca na dłuższy okres czasu

Główne obowiązki:

Praca na produkcji przy ważeniu i pakowaniu gotowych części mięsnych (różne rodzaje). Możliwość wykonywania innych czynności logistycznych związanych z produkcją.

Kogo szukamy?

  • Osób komunikujących się podstawowo w języku angielskim
  • Osób chętnych do podjęcia pracy fizycznej
  • Osób dostępnych na dłuższy okres czasu

Co możemy Ci zaoferować?

  • Stawkę 10,68 euro brutto/h
  • Możliwość podwyżki
  • Dodatki za zmiany nocne:

       od 16:00-21:00 - 12,50 euro brutto/h

       sobota: 14,68 - 14,68 euro brutto/h

       niedziela - 19,22 euro brutto/h

  • Pracę na 2 zmiany
  • Zakwaterowanie i ubezpieczenie
  • Dojazd do pracy
  • Wynagrodzenie wypłacane cotygodniowo
  • Pracę również dla osób z własnym zakwaterowaniem w okolicach Aalsmeer

Jeśli, jesteś zainteresowany, proszę o aplikację za pośrednictwem linku ---> https://bit.ly/2zPhbQR

W linku rekrutacyjnym znajdziesz wszystkie informacje na temat tego kim jesteśmy i w jakim celu będziemy przetwarzać
Twoje dane osobowe.
Eurowork 2476