Natalia Potocka
dodano ponad rok temu

Pracownik Produkcji Pikli w Słoikach

4641 Ossendrecht Holandia
13.58  EUR / h
Wyświetleń: 2868Aplikacji: 0
Znajomość jezyka:
angielski
Typ oferty:
Praca z zakwaterowaniem
Doświadczenie:
Minimum rok

POSZUKUJEMY PRACOWNIKÓW NA PRODUKCJĘ PIKLI W SŁOIKACH

Opis stanowiska:

Praca w zakładzie produkującym pikle i przetwory.

Twoje obowiązki to m.in.:

*pilnowanie prawidłowości pracy  linii lub procesów technologicznych
*interweniowanie w przypadku zakłóceń
*sprawdzanie jakości, zgodności produktów
*odbieranie gotowych słoików z taśmy i pakowanie ich do skrzynek

Wymagania:

 *jezyk angielski B1/B2

*doswiadczenie na produkcji

Warunki pracy:

*Praca w systemie dwuzmianowym:
6:00-15:00 i 15:00-24:00

*Jeśli pracujesz w danym tygodniu na pierwszą zmianę jest możliwość dodatkowo pracy w sobotę

Zakwaterowanie i ubezpieczenie:

*Zakwaterowania: dom lub mieszkanie oddalone od pracy około 30 km

*Pokoje sa zamykane.

*Dojazd do pracy jest zapewniony przez pracodawcę.

*Osoby z prawem jazdy otrzymają auto służbowe. Jeżeli będą jeździły po inne osoby i zabierały je do pracy mogą korzystać autem prywatnie!!

*Koszt kwaterunku i ubezpieczenia/tydzień wynosi około 110 euro

*Wypłaty co 4 tyg. z opcją zaliczki (50 euro tygodniowo)

Wynagrodzenie:

*Stawka godzinowa brutto 13,58 € (stawka zawiera dodatek zmianowy)

Regulamin portalu Jober.pl

HolandiaJobs

Radom, Polska
504 249 677
Osoba Kontaktowa